Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Zamów serwonapędy.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie stosowanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni falowych i planetarnych, a także silników elektrycznych DC produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do obsługi intralogistyki czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), a także przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]