Do czego służą instalacje teletechniczne?

Instalacje teletechniczne. Rzetelną pomoc fachowca w tej dziedzinie uzyskasz na telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to potężna infrastruktura w której zakres wchodzi wiele różnych urządzeń – od najprostszych po niezwykle skomplikowane. W Polsce funkcjonują profesjonalne firmy, które zajmują się obsługą sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi są w ten sposób dostępne i z urządzeń składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – w nieruchomościach

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia jak m. in.: anteny ASR, uchwyty antenowe, przedwzmacniacze tv, rozgałęźniki sat, multiswitche końcowe. W sprzedaży dostępne są też wzmacniacze szerokopasmowe, kable światłowodowe, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i systemy PON – GEPON. Moduły tego typu montowane są na osiedlach mieszkaniowych, w szpitalach i domach wielorodzinnych. Przedsiębiorstwa istniejące na rynku zajmują się natomiast na przykład planowaniem instalacji i produkowaniem konkretnych komponentów. Sieci teletechniczne wymagają niezawodnych komponentów oraz profesjonalnej instalacji – dlatego niezastąpiona jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – opieka techniczna

Kluczowe jest też, aby instalacje teletechniczne spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Z tego też powodu potrzebne jest doradztwo techniczne specjalistycznych firm, które zagwarantują stosowne narzędzia i zaoferują najwyższej klasy urządzenia dobrane do wymogów konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie potrzebują również napraw, a więc bardzo istotna jest opieka gwarancyjna. Są nią zainteresowani najczęściej inwestorzy budowlani.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]