budowa domów drewnianych, budowa nowoczesnych domów drewnianych

Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Coraz więcej osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się przekuć w czyn to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy mające kształt zwykłego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani urodą, ani funkcjonalnością. Cechowały się również znacznymi stratami energii. Dzisiaj wygląda to całkiem inaczej. Bardzo chętnie decydujemy się na domy wykonane z drewna stanowiące połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć tradycję oraz nowoczesność?

Domy drewniane to aktualnie doskonały przykład na to, jak efektywnie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak nierzadko nazywa się też styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, weranda lub balkon – to typowe cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu góralskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają też innego rodzaju nowatorskie materiały. Tego rodzaju dom może być również energooszczędny. Aby tak się stało, architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, polecają dobór właściwych okien oraz właściwie wykonane ocieplenie. Domy z drewna wzniesione w stylu góralskim połączonym z nowoczesnymi elementami napotyka się często w jednym regionie Polski. Jest to oczywiście Małopolska, gdzie znajduje się piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjalistom

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do łatwych. Z tego powodu najrozsądniej jest zlecić to zadanie fachowcom. Nie inaczej jest już podczas budowy domu. Tylko wówczas będzie można mieć pewność, że dom będzie wyglądał bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały oraz komfortowy w użytkowaniu.

Lokalizacja firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]